Afdrukken...
9 deelnemers streden woensdag 28 meert om De Grunninger Veurleescup2018



Deelnemers afkomstig van CBS De Noordkaap op Meij,
Abt Emoschoul Westeremmen, O.B.S. De Zandplaat op ’t Zandt, CBS De Horizon in Beem en Regenboog in Beem.


Trijntje Noorloos van CBS De Noordkaap op Mij wint de Veurleescup 2018



1e prijswinnares:Trijntje Noorloos, 10 jaar, CBS De Noordkoap, Mij
(‘Op vekaanzie’ - Kaas Pieterman Trijntje neemt ook deel aan de jury van de 24e Veurleescup in 2019

2e prijswinnaar: Emmien Alsubeidi, groep 7, CBS De Noordkaap, Mij (‘Griep’- Etje Doddema)

3e prijswinnaar: Bryan Dokter, groep 7, CBS De Regenboog, Beem (‘Joop en Jaan’ – Fré Schreiber










Aanmoedigingsprijs: Joas Datema, CBS De Horizon, Beem (‘Perie’ - (auteur?) oet Nustje riemkes


In de eerste pauze:
Optreden van Dion Bouwes (winnoar Grunninger Laidjesfestival 2017).











Prezentoatie was in handen van:schriever/publicist Fré Schreiber(Meester Kriet).

Jury: Floor Tiggelaar, winnaar van de 22e Veurleescup,
Grunneger schrijfster Annie van Dijken en
Dion Bouwes, winnaar Grunneger Laidjesfestival 2017


Speciale gast was Charlie de IJscoman.
Als rasechte Amsterdammer las hij een verhaal voor in Grunnneger toal over Borre de ijscoman.
En hij had natuurlijk zijn bontgekleurde ijscokar meegenomen.

Tijdens Jury-beraad kreeg iedereen een ijssie van Charlie de ijscoman en zijn meissie

films fotos grunninger veurleescup 2017  
Eerdere winnoars van de Grunneger Veurleescup  
2018
Trijntje Noorloos, CBS De Noorkaap Mij veur ain interview mit Trijn klik op interview Trijn  
2017
Floor Tiggelaar, CBS De Noorkaap Mij veur ain interview mit Floor klik op interview Floor  
2016
Jan van Baren, Abt Emoschoul oet Westeremden veur ain interview mit Jan klik op interview Jan  
2015
Gerben Scholte, cbs De Noordkaap(Uithuizermeeden)veur ain interview mit Gerben klik op interview Gerben  
2013
Mare ter Hoor, obs Jaarfke in Scheemda veur ain interview mit Mare klik op interview Mare  
2012
Luca Mulder, obs Jaarfke in Scheemda veur ain interview mit Luca klik op interview Luca  
2011
Lisa Mellema, obs De Uilenburcht in Beerta veur ain interview mit Lisa klik op interview Lisa  
2010
Esther de Roo, Dr. K. Schilderschool, Bedum, veur ain interview mit Esther klik op interview Esther  
2009
Brenda van der Laan, cbs De Zonnewijzer in Siddeburen veur ain interview mit Brenda klik op interview Brenda  
2008
Janneke Buitjes, obs Jansenius de Vriesschool in Warffum veur ain interview mit Janneke klik op interview Janneke  
2007
Stefan Uil, CBS De Zonnewijzer, Siddeburen, veur ain interview mit Stefan klik op interview Stefan  
2006
Jur Sander, OBS Letterwies, Nieuwolda veur ain interview mit Jur klik op interview Jur  
2005
Hilvert ten Have, OBS De Rots, Vlagtwedde veur ain interview mit Hilvert klik op interview Hilvert  
2004
Marjolein Grimme, OBS de Tichel, Oostwold  
2003
Jantiena Wijpkema, CBS De Zonnewijzer, Siddeburen  
2002
Marja Omta, OBS De Klinkenborg, Kantens  
2001
Hans Dijkhuis, Ds. Oosterheertschool, Midwolda  
2000
Lianne Pinkster, OBS De Tichel, Oostwold  
1999
Remco Zwinderman, Groen van Prinstererschool, Nieuwe Pekela  
1998
Chantal Kohler, Groen van Prinstereschool, Nieuwe Pekela  
1997
Annelies Kremer, OBS De Mieden, Meeden  
1996
Marjolein Koller, Mr Neuteboomschool, Stadskanaal  
1995
Gerjan Kroon, De Ruitenvelder, Froombosch  
Gesubsidieerd door:
Stichting Kostverloren
© copyright 2016